0 (0 Reviews)
Lago di Garda, Italy
Od: €90.00
0
(0 recenzji)
Zarezerwuj
Czas trwania

około 7 godzin

Anulowanie

Do 3 dni

Wielkość grupy

6 osób

Języki

Polski

Informacje o tej aktywności

Wspinaczka z polską instruktorką nad jeziorem Garda

Wspinaczkowe Intro, czyli dzień w skałach z polskojęzycznym instruktorem

Wspinaczkowe Intro to świetny sposób na spędzenie czasu w plenerze, poruszając się inaczej niż zazwyczaj, bo wertykalnie. Pod okiem licencjonowanej instruktorki wspinaczki skalnej z kilkunastoletnim doświadczeniem wspinaczkowym będziesz mieć okazję do tego, by w bezpieczny sposób (z górną asekuracją) spróbować swoich sił w pionowym, skalnym świecie. Wspinaczka rekreacyjna jest kapitalnym sposobem na spędzanie wolnego czasu na powietrzu, w przyrodzie. Pozwala oswajać swoje lęki, doświadczać radości ruchu i świetnie się bawić.

Jak to wygląda?

Rano spotykamy się w umówionym miejscu, w pobliżu skał. Podchodzimy do miejsca naszych działań skalnych, szpeimy się, czyli ubieramy kaski i uprzęże wspinaczkowe. My zawieszamy dla Was tzw. „wędki”, czyli liny umożliwiające asekurację górną, służącą do najbezpieczniejszej, rekreacyjnej formy wspinaczki skalnej. Następnie omawiamy sobie zasady poruszania się w skałach i…zaczynamy zabawę. 😀 Wspinacie się na różnych drogach tyle, ile zechcecie i na ile starczy Wam sił. Podczas wspinania czas mknie w zupełnie innym tempie, więc nim się obejrzysz, siedem godzin minie niespodziewanie. Nawspinani, pełni wrażeń i z wielkimi uśmiechami na twarzach wracamy do miejsca spotkania, z którego każdy jedzie już w swoją stronę.

Dla kogo?

Dla dzieci powyżej szóstego roku życia i rodziców, dla osób, które nigdy się nie wspinały, a chciałyby przekonać się jak to jest, ale również dla tych, którzy dotąd wspinali się jedynie na sztucznych ściankach i chcieliby spróbować swoich sił w prawdziwej skale.

 

Najważniejsze wydarzenia

 • Czas trwania: 7h
 • Ilość osób: 4-6
 • Koszt: 90 euro/osoba

Zawarte/Wyłączone

 • wypożyczenie kasku,
 • uprzęży wspinaczkowej
 • ubezpieczenie
 • Dojazd
 • wyżywienie
 • napoje

Plan podróży

Spotkanie z przewodnikiem w ustalonym wcześniej miejscu. Osoba odpowiedzialna za grupę, w zależności od poziomu grupy i warunków pogodowych wskaże konkretne miejsce. 

Rano spotykamy się w umówionym miejscu, w pobliżu skał. Podchodzimy do miejsca naszych działań skalnych, szpeimy się, czyli ubieramy kaski i uprzęże wspinaczkowe. My zawieszamy dla Was tzw. „wędki”, czyli liny umożliwiające asekurację górną, służącą do najbezpieczniejszej, rekreacyjnej formy wspinaczki skalnej. Następnie omawiamy sobie zasady poruszania się w skałach i...zaczynamy zabawę. :D Wspinacie się na różnych drogach tyle, ile zechcecie i na ile starczy Wam sił. Podczas wspinania czas mknie w zupełnie innym tempie, więc nim się obejrzysz, siedem godzin minie niespodziewanie. Nawspinani, pełni wrażeń i z wielkimi uśmiechami na twarzach wracamy do miejsca spotkania, z którego każdy jedzie już w swoją stronę.

Czas trwania

5 – 7 godzin

Język

Polski

Często zadawane pytania

Dla dzieci powyżej szóstego roku życia i rodziców, dla osób, które nigdy się nie wspinały, a chciałyby przekonać się jak to jest, ale również dla tych, którzy dotąd wspinali się jedynie na sztucznych ściankach i chcieliby spróbować swoich sił w prawdziwej skale.

W kalendarzu wybierz dostępny termin, zaznacz odpowiednią ilość osób i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

W procesie rezerwacji masz różne formy płatności. Rekomendujemy płatności za pomocą bramki Stripe, w zależności od regionu w którym dokonujesz rezerwacji wyświetlą się lokalne formy płatności, na pewno będzie to każdy rodzaj karty. Rezerwacja to wpłata 10% zaliczki, pozostała kwota płatna na miejscu.

Spotkanie zostanie potwierdzone dzień przed. Godzina i dokładne miejsce spotkania zostanie potwierdzone dzień wcześniej.

Osobą odpowiedzialną za grupę będzie Marta Sokołowska, więcej o Marcie przeczytasz na jej stronie: https://www.marta-sokolowska.com/about  

Lokalizacja działania

Lago di Garda, Italy

Recenzje

0/5
Bez oceny
(0 Reviews)
Doskonały
0
Bardzo dobry
0
Średnia
0
Słaby
0
Okropny
0
0 reviews on this Activity - Wyświetlanie 1 do 0

Napisz recenzję

Od: €90.00
0 (0 Reviews)

Dlaczego warto rezerwować?

 • Rodzinna atrakcja

  Rodzinna atrakcja

 • Aktywność na świeżym powietrzu

  Aktywność na świeżym powietrzu

 • Wygodne rozliczanie

  Wygodne rozliczanie

Właściciel

Wojtek

Członek od 2023

Poznaj inne opcje

Lago di Garda, Italy
2024-06-25 09:25:54

via Ferrata, polskie wsparcie – dojazd własny

0 (Brak recenzji)
2024-06-25 09:25:54