0 (0 Reviews)
Sirmione, Province of Brescia, Italy
Od: €12.00
0
(0 recenzji)
Zarezerwuj
Czas trwania

25 minut

Rodzaj wycieczki

Konkretna trasa

Wielkość grupy

30 osób

Języki

Angielski, Polski

Informacje o tej trasie

Rejs motorówką w Sirmione

Sirmione, określane klejnotem Jeziora Garda. Położone w południowej części regionu. Najczęściej odwiedzane miasteczko nad Jeziorem Garda

Sirmione, magiczne spotkanie turkusowej wody z krainą wyśpiewaną przez poetów ponad dwa tysiące lat temu. Wycieczka motorówką w południowym regionie Jeziora Garda i przez półwysep Sirmione to jedna z dziesięciu rzeczy, których nie można przegapić podczas wakacji nad Jeziorem Garda.

Nasz partner od ponad dwudziestu lat towarzyszy podróżnikom w rejsach w tym regionie.

Rejs motorówką, dookoła półwyspu Sirmione

Dołącz do polskiej grupy na rejs z przewodnikiem wokół Sirmione. Zaczniemy od portu Zamku Scaligero. Opływając półwysep spotkamy willę z lat 20-tych, w której mieszkała Maria Callas. Odwiedzimy  termalną część centrum wellness Aquaria, zatrzymamy się, aby wyobrazić sobie, gdzie poeta Catullus pisał swoje wiersze w rzymskiej willi zwanej „Grotte di Catullo”. Będziemy szukać bąbelków wśród fal, które wskażą  siarkowe źródło Boiola. Z nich rodzi się znana na całym świecie, dobroczynna woda termalna Sirmione. Zobaczymy zamek od strony wody. W zależności od pory roku, prawdopodobnie doświadczymy zachodzącego słońca za murami zamku. Następnie wrócimy do nowego portu.

Podczas rejsu nie zabraknie polskiego przewodnika, ciekawostek i dobrej włoskiej muzyki.

Motorówka nad Jeziorem Garda wycieczki

Wszystkie wycieczki odbywają się przy sprzyjających warunkach pogodowych. Trasa może ulegać zmianom w zależności od warunków pogodowych. Wycieczka grupowa jest gwarantowana po osiągnięciu min. uczestników. Godzina rejsu może ulec zmianie, atrakcja potwierdzana jest 1-3 dni przed datą rezerwacji.

Organizatorem wycieczki jest Wynajem łodzi motorowych w Sirmione

Najważniejsze wydarzenia

 • Zaczniemy od portu Zamku Scaligero. Opływając półwysep spotkamy willę z lat 20-tych, w której mieszkała Maria Callas. Odwiedzimy  termalną część centrum wellness Aquaria, zatrzymamy się, aby wyobrazić sobie, gdzie poeta Catullus pisał swoje wiersze w rzymskiej willi zwanej „Grotte di Catullo”. Będziemy szukać bąbelków wśród fal, które wskażą  siarkowe źródło Boiola. Z nich rodzi się znana na całym świecie, dobroczynna woda termalna Sirmione. Zobaczymy zamek od strony wody. W zależności od pory roku, prawdopodobnie doświadczymy zachodzącego słońca za murami zamku. Następnie wrócimy do nowego portu.

Zawarte/Wyłączone

 • przewodnik/kapitan
 • bezpłatne anulowanie
 • polski rezydent na miejscu
 • Woda do picia
 • Przekąski

Plan podróży

Podana godzina jest szacunkowa. Na miejsce przyjedzie grupa z programu wycieczki do Werony. W zależności od warunków na drodze dokładna godzina spotkania potwierdzimy w okolicach południa tego samego dnia. Oczekiwać na rejs można w Sirmione na plaży lub w jednej z uroczych kawiarni lub lodziarni. 

Kilka minut po 17:00 rozpoczniemy rejs. Dokładna godzina potwierdzimy Wam tego samego dnia. 

Czas trwania

0 – 3 godziny

Język

Angielski
Polski

Często zadawane pytania

Wycieczka jest z dojazdem własnym. Samochód możesz zaparkować na parkingu Monte Baldo (tutaj mapa). Zalecamy przyjazd do Sirmione przynajmniej godzinę przed zaplanowanym rejsem. Dojazd na półwysep często jest zakorkowany. Jeśli chcesz dojechać komunikacją publiczną, samochód możesz zostawić tutaj 

Następnie spacerem dojść do Shutle Bus, przystanek w tym miejscu (klik) Bilet na autobus to koszt około 1-1,5 euro /osoba. Cena za parking około 2,5 euro /godzina. 

W kalendarzu na stronie wybierz odpowiedni termin, zaznacz ilość osób (dorośli, dzieci) kliknij zarezerwuj. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. 

Tak, bezpłatna rezygnacja jest do 3 dni przed datą wycieczki. W tym przypadku otrzymasz od nas 100% wpłaconej kwoty.  Jeśli zrezygnujesz bliżej terminu, pobierzemy w całości Twoją zaliczkę. 

Tak, to doskonały rodzinny wybór. Organizator posiada wszystkie wymagane licencje i pozwolenia. Podczas wycieczki dowiecie się wielu ciekawostek dotyczących regionu. 

Skorzystaj z opcji rezerwacji na stronie. Rezerwacja to wpłata online (dowolna forma płatności przez internet). 

Lokalizacja wycieczki

Sirmione, Province of Brescia, Italy

Recenzje

0/5
Bez oceny
(0 Reviews)
Doskonały
0
Bardzo dobry
0
Średnia
0
Słaby
0
Okropny
0
0 reviews on this Tour - Wyświetlanie 1 do 0

Napisz recenzję

Od: €12.00
0 (0 Reviews)
Więcej opcji
 • (€0.00)

Dlaczego warto rezerwować?

 • Wygodna forma płatności

  Wygodna forma płatności

  Dowolna forma płatności online, karta, PayPal, Blik.

 • Doskonały wybór rodzinny

  Doskonały wybór rodzinny

 • Najczęściej wybierana atrakcja

  Najczęściej wybierana atrakcja

Właściciel

Wojtek

Członek od 2023

Poznaj inne opcje