0 (0 Reviews)
Od: €70.00
0
(0 recenzji)
Zarezerwuj
Czas trwania

Cały dzień

Rodzaj wycieczki

Konkretna trasa

Wielkość grupy

16 osób

Języki

Angielski, Polski

Informacje o tej trasie

Wycieczka do Wenecji

Wenecja, tego miasta nie trzeba przedstawiać. Jest na liście większości osób odwiedzających Jezioro Garda. Nic dziwnego, skoro dojazd zajmuje zaledwie około 2 godziny, a sama Wenecja powinna być odwiedzona przez każdego.

Nasza propozycja wyjazdu do Wenecji alternatywa dla dojazdu do Wenecji transportem publicznym, a przede wszystkim wieczorem co pozwala doświadczyć zachodu słońca i wieczornych spacerów kiedy miasto jest już dostępniejsze.
Na miejscu będziesz mieć czas wolny na zwiedzanie miasta lub zamiast tego możesz wybrać się zwiedzanie z polskim licencjonowanym przewodnikiem (za dodatkową opłatą) – otrzymasz od nas kontakt do najlepszych i polecanych. Ponadto warto skorzystać z rejsu gondolą, lunch w jednej z weneckich restauracji lub przejażdżka taksówką wodną wzdłuż Canal Grande.
Do najpopularniejszych atrakcji w Wenecji należy Plac św. Marka, na którym znajdują się wspaniałe zabytki. Bazylika św. Marka, dzwonnica Campanile i Pałac Dożów. Inną atrakcją, którą warto zobaczyć, jest most Rialto, z którego roztacza się fantastyczny widok na Canal Grande.
Nasi goście w wycieczkach oferowanych przez Bel Viaggio oprócz zawsze bardzo trafnie i dobrze ułożonego programu, wskazują opcję wygody i transport. Przyjeżdżamy po Was pod drzwi apartamentu, hotelu i odwozimy w to samo miejsce. Nie musicie martwić się parkingami, dodatkowymi opłatami.
Nad Jeziorem Garda odbierzemy Was ze wskazanego adresu w południowym i północnym regionie Jeziora Garda. 

 

Program wycieczki do Wenecji.

Wyjazd w zależności od miesiąca (długość dnia)  zaplanowany jest około 14-16:00

W ofercie naszej wycieczki jest głównie transport.  Czas podróży zajmuje około 2-2,5 godziny w jedną stronę.

Godziny powrotu dostosowujemy do małej grupy. W busie jechać będzie max 8 osób, często są to dwie rodziny, które już podczas podróży nawiązują fajne relacje. Podczas każdej naszej wycieczki w busie znajdziecie poczęstunki i zimne napoje.

Podczas przejazdu, kierowca poinformuje Was jak zacząć zwiedzanie i na co zwrócić uwagę. Wysiądziecie na ostatnim parkingu w Wenecji, gdzie zatrzymać możemy się na 15 minut – dalej dojechać już nie można. Tutaj też odpływają już wodny transport publiczny w Wenecji.

Polski przewodnik w Wenecji

Po rezerwacji, otrzymacie od nas kontakt do Polskich sprawdzonych licencjonowanych przewodników w Wenecji. Możliwość umówienia zwiedzania z przewodnikiem (extra płatne) usługa taka to koszt około 150-200 euro za grupę. W zależności od tego ile osób z wycieczki zdecyduje się na przewodnika, cena ta będzie do podziału.

Przewodnika należy umówić wiele dni przed wycieczką. Nie mamy wpływu na dostępność przewodników. Kontakt do osób z którymi współpracujemy znajdziesz na stronie – kliknij tutaj

 

*Organizatorem wyjazdu jest polskie biuro podróży.

 

Zawarte/Wyłączone

 • transport
 • napoje w busie
 • elastyczne godziny
 • przewodnik

Plan podróży

Odbiór uczestników z adresów wskazanych w zamówieniu. Dokładna godzina zostanie określona przez organizatora dzień wcześniej.

Dojazd do Wenecji i czas wolny, organizator podpowie jak spędzić czas na miejscu.

W umówionej godzinie grupa wróci w miejsce adresowe.

Czas trwania

Cały dzień (+7hours)

Język

Angielski
Polski

Często zadawane pytania

W kalendarzu na stronie wybierz odpowiedni termin, zaznacz ilość osób (dorośli, dzieci) kliknij zarezerwuj. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Tak, bezpłatna rezygnacja jest do 3 dni przed datą wycieczki. W tym przypadku otrzymasz od nas 100% wpłaconej kwoty.  Jeśli zrezygnujesz bliżej terminu, pobierzemy w całości Twoją zaliczkę.

Tak, to dobry rodzinny wybór. Podczas wycieczki dowiecie się wielu ciekawostek dotyczących regionu. Pamiętaj, że powrót nad jezioro Garda będzie około godziny 22-24:00

Skorzystaj z opcji rezerwacji na stronie. Rezerwacja to wpłata online (dowolna forma płatności przez internet) symbolicznej zaliczki, pozostała kwota płatna na miejscu u organizatora.

Lokalizacja wycieczki

Recenzje

0/5
Bez oceny
(0 Reviews)
Doskonały
0
Bardzo dobry
0
Średnia
0
Słaby
0
Okropny
0
0 reviews on this Tour - Wyświetlanie 1 do 0

Napisz recenzję

Od: €70.00
0 (0 Reviews)
Więcej opcji
 • Fotelik dla dziecka(€5.00)

Dlaczego warto rezerwować?

 • Wygodna forma rozliczeń

  Wygodna forma rozliczeń

  Rezerwacja to zapłata symbolicznej zaliczki online (dowolne formy płatności online). Pozostała część płatna na miejscu.

 • Dobry wybór dla rodzin

  Dobry wybór dla rodzin

 • Zwiedzanie miast

  Zwiedzanie miast

Właściciel

Wojtek

Członek od 2023

Poznaj inne opcje