0 (0 Reviews)
Monte Baldo, Malcesine, VR, Italy
Od: €50.00
0
(0 recenzji)
Zarezerwuj
Czas trwania

Jeden dzień

Rodzaj wycieczki

Konkretna trasa

Wielkość grupy

8 osób

Języki

Angielski, Polski

Informacje o tej trasie

Wycieczka na Monte Baldo

Zapraszam na wspólny wjazd na ten niesamowity masyw górski.

Monte Baldo to najwyższy masyw górski w regionie Jeziora Garda. Rozciąga się wzdłuż wschodniego wybrzeża Jeziora Garda z południa – region Werona, na północ – region Trydent. Masyw to ponad 40 kilometrów długości, przy Jeziorze Garda. Najwyższy szczyt to Valdritta (2218 m n.p.m). Liczne skały wapienne i zjawiska krasowe sprzyjają powstawaniu licznych jaskiń i wgłębień.

Wycieczka na Monte Baldo, szczegóły.

Wycieczka na Monte Baldo to najczęściej wybierana atrakcja z naszej oferty!

W godzinach porannych wyjeżdżamy z północnego regionu Jeziora Garda (w cenie wycieczki możliwy odbiór z Limone sul Garda, Riva del Garda, Torbole, Arco, Nago Torbole. (*Jeśli chcesz dołączyć z innych miasteczek napisz do nas)

Podczas trasy zatrzymamy się w regionie wyschniętego jeziora Loppio

Pierwszy etap wycieczki to wyschnięte jezioro Loppio i historia jak region i jezioro Garda ratuje miasto Werona. Krótki spacer historie i ciekawostki.

Następnie busem wjedziemy na wysokość blisko 1600 mnpm, skąd pół godzinnym spacerem wejdziemy w miejsce gdzie przyjeżdża kolejka z Malcesine (przewyższenie około 200 metrów). Do wyboru dwie trasy wejściowe – bardziej wymagająca i mniej.

Na górze czas wolny, możliwy spacer granią i relaks na łące z widokiem na Jezioro Garda. Na górze pokażemy Wam najlepsze miejsca gdzie zjeść lokalny obiad w karczmie z pięknymi widokami. Do dyspozycji wygodne leżaki lub spacer szczytem góry z widokiem na cały region. Powrót.

Po drodze przy odrobinie szczęścia będziemy mieć okazje spotkać alpejskie krowy i świstaki.

Cena to niewiele więcej jak kolejka z Malcesine, a dużo więcej atrakcji i zero kolejek. Dodatkowo przyjedziemy po Was do apartamentu i odwieziemy w to samo miejsce.
A co najważniejsze najlepsza atmosfera.

Wycieczka realizowana przez polskie biuro podróży.

Najważniejsze wydarzenia

 • Wycieczka przeznaczona jest dla każdego, kto może pozwolić sobie na łagodne wejście górskie. Odpowiednia dla dzieci i rodzin. Zapraszamy wszystkich, którzy szukają alternatywy dla wjazdu kolejką.
 • Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu lub anulowania niektórych części wycieczki, ze względów warunków pogodowych i opóźnień na drodze.

Zawarte/Wyłączone

 • Transport
 • Opieka rezydenta
 • Zimne napoje w busie
 • Obiadu
 • Ubezpieczenie dodatkowe (górskie)

Plan podróży

Docelowym miejscem będzie dojazd na parking góry Monte Baldo. Miejsce położone na wysokości około 1600 m.n.p.m. Stąd krótkim spacerem (około 30 min) dojdziecie na górę z widokiem na jezioro Garda.

Na górze Monte Baldo zaplanowany jest czas wolny. Uzależniony od potrzeb uczestników grupy, oraz warunków atmosferycznych.

O ustalonej porze, spotkanie z organizatorem i powrót we wskazane przez uczestników adresy

Czas trwania

Cały dzień (+7hours)

Język

Angielski
Polski

Często zadawane pytania

W kalendarzu na stronie wybierz odpowiedni termin, zaznacz ilość osób (dorośli, dzieci) kliknij zarezerwuj. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Tak, bezpłatna rezygnacja jest do 3 dni przed datą wycieczki. W tym przypadku otrzymasz od nas 100% wpłaconej kwoty.  Jeśli zrezygnujesz bliżej terminu, pobierzemy w całości Twoją zaliczkę. Zasady anulowania zawarte są na stronie: Opcje anulowania

Tak, to doskonały rodzinny wybór. Organizator posiada wszystkie wymagane licencje i pozwolenia. Podczas wycieczki dowiecie się wielu ciekawostek dotyczących regionu.

Skorzystaj z opcji rezerwacji na stronie. Rezerwacja to wpłata online (dowolna forma płatności przez internet) symbolicznej zaliczki, pozostała kwota płatna na miejscu u organizatora.

Lokalizacja wycieczki

Monte Baldo, Malcesine, VR, Italy

Recenzje

0/5
Bez oceny
(0 Reviews)
Doskonały
0
Bardzo dobry
0
Średnia
0
Słaby
0
Okropny
0
0 reviews on this Tour - Wyświetlanie 1 do 0

Napisz recenzję

Od: €50.00
0 (0 Reviews)

Dlaczego warto rezerwować?

 • Wygodna forma rozliczeń

  Wygodna forma rozliczeń

  Rezerwacja to zapłata symbolicznej zaliczki online (dowolne formy płatności online). Pozostała część płatna na miejscu.

 • Wędrówki po górach

  Wędrówki po górach

 • Rodzinne

  Rodzinne

Właściciel

Wojtek

Członek od 2023

Poznaj inne opcje