0 (0 Reviews)
Lago di Garda, Italy
Od: €70.00
0
(0 recenzji)
Zarezerwuj
Czas trwania

cały dzień

Rodzaj wycieczki

Konkretna trasa

Wielkość grupy

8 osób

Języki

Angielski, Polski

Informacje o tej trasie

Wycieczka zachodnim brzegiem Jeziora Garda.

To pomysły i plan na idealny dzień z niepowtarzalnymi widokami!
Na naszych wycieczkach nie musisz martwić się transportem i miejscami parkingowym. Przyjedziemy po Ciebie rano i odwieziemy wieczorem. Dowieziemy pod same atrakcje – a w chwilach dużych upałów to bardzo ważne.

W ciągu dnia dostarczymy wrażeń – oczywiście tych pozytywnych, które zostaną z Tobą na długo.

Informacje o tej trasie

Wycieczka zachodnim brzegiem Jeziora Garda to pomysł i plan na idealny dzień z niepowtarzalnymi widokami!

Na naszych wycieczkach nie musisz martwić się transportem i miejscami parkingowymi. Przyjedziemy po Ciebie rano i odwieziemy wieczorem, dowożąc bezpośrednio pod atrakcje – co jest szczególnie ważne w gorące dni. W ciągu dnia dostarczymy wrażeń, które na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Wycieczki nad Jeziorem Garda

Podczas wycieczki zachodnim brzegiem Jeziora Garda przejedziemy się odcinkami trasy znanymi z filmu o Jamesie Bondzie, odwiedzimy najbardziej malownicze i spektakularne miejsca oraz tarasy widokowe. Na koniec dnia zatrzymamy się w najlepszej winnicy w regionie, by uwieńczyć dzień degustacją.

 🇮🇹 Toscolano Maderno

To pierwsze miejsce, gdzie opowiemy historię największej fabryki papieru we Włoszech. Dodatkowo zobaczymy wyspy, a w szczególności Isola del Garda, którą będziemy mieli w zasięgu wzroku.

 

🇮🇹 Limone sul Garda

Kolejny przystanek to przepięknie położone kaskadowo miasteczko. Przedstawimy interesującą legendę i fakty związane z tym miejscem. Spacerując wąskimi uliczkami tego niezwykłego miasteczka, z pewnością poczujesz jego wyjątkową energię.

🇮🇹 Podwieszana trasa w Limone sul Garda

Słynna trasa rowerowa w kierunku północnym, zawieszona nad jeziorem. Blisko 3-kilometrowy odcinek dostarcza niesamowitych widoków i wrażeń. To miejsce konieczne do zobaczenia.

🇮🇹 Strada della Forra

Dziedzictwo narodowe budzące podziw od czasu swojej inauguracji w 1918 roku. Winston Churchill nazwał ją „ósmym cudem świata”. To właśnie tutaj James Bond przejeżdża swoim Aston Martinem między skalnymi szczelinami i rzeźbami. W związku z tymczasowym zamknięciem drogi, trasa będzie dostępna w miarę możliwości.

🇮🇹 Taras widokowy Terrazza del Brivido

Jeden z najsłynniejszych punktów widokowych nad Jeziorem Garda. Betonowa platforma, zawieszona na wysokości ponad 350 metrów, pozwala podziwiać jezioro w niemal zawieszonym w powietrzu krajobrazie.

 

🇮🇹 Tignale i Sanktuarium Montecastello

Jedno z najpopularniejszych i najbardziej znanych miejsc sakralnych nad Jeziorem Garda, znane ze względu na swoje piękno architektoniczne, artystyczne i krajobrazowe. Podczas pobytu w gminach Tignale i Tremosine odwiedzimy rzemieślnicze sklepy i producentów lokalnych wyrobów. Musisz to zobaczyć i poczuć.

🇮🇹 Degustacja w lokalnej winnicy

Zakończenie dnia w 600-letniej winnicy w Raffa. Antonio wprowadzi nas w świat wina i regionu południowo-zachodniej Gardy. Wino Chiaretto i szczepy Gropello utrwalą emocje i widoki całego dnia. Degustacja zakończy się niespodzianką, a najważniejsza będzie niezapomniana atmosfera.

 

Ilość miejsc jest ograniczona, więc nie czekaj – zarezerwuj swoje miejsce już dziś!

 

*wycieczka organizowana przez Polskie biuro podróży

*wyjazd realizowany z południowych miasteczek Jeziora Garda. Tj Garda, Lazise, Bardolino, Peschiera, Sirmione, Desenzano, Padenghe, Salo.

Jeśli interesuje Was inny termin, przy kalendarzu jest opcja zapytanie. Wyślij nam wiadomość. 

Ceny:

Dorosły: 75 euro
4-16 lat: 60 euro
do 4 lat: 50 euro

Najważniejsze wydarzenia

 • Wycieczka przeznaczona jest dla każdego, kto może pozwolić sobie na łagodne wejście górskie. Odpowiednia dla dzieci i rodzin. Zapraszamy wszystkich.
 • Wycieczkę zaczynamy rano, około godziny 8:00.
 • Uczestników odbieram z południowych regionów Jeziora Garda (Padenghe, Desenzano, Sirmione, Peschiera, Bardolino, Lazise, Garda) jeśli jesteś w innym miejscu, skontaktuj się z nami. Powiemy gdzie i skąd możemy Was odebrać. Podpowiemy i wskażemy bezpłatny parking gdzie zostawisz swoje auto.
 • Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu lub anulowania niektórych części wycieczki, ze względów warunków pogodowych i opóźnień na drodze.

Zawarte/Wyłączone

 • transport
 • przewodnik
 • aperitivo
 • degustacja w winnicy
 • woda do picia
 • przekąski
 • obiad

Plan podróży

Odbiór uczestników ze wskazanego w zamówieniu adresu.

Przejazd transferem do Limone sul Garda, po drodze zatrzymamy się w kilku ciekawych miejscach niespodziankach.

To słynna trasa rowerowa w kierunku północnym, zawieszony nad jeziorem długi balkon, który dostarcza niesamowitych widoków i wrażeń. To miejsce z tych koniecznych do zobaczenia.

dziedzictwo narodowe, które budzi podziw od czasu swojej inauguracji w 1918 roku. Winston Churchill nazwał ją „ósmym cudem świata”. To nie przypadek, że pojawia się w jednej z najsłynniejszych scen kinowych gdzie James Bond przejeżdża ją swoim Aston Martinem z pełną prędkością między szczelinami i rzeźbami skalnymi. W związku z tymczasowym zamknięciem drogi, trasa zostanie odwiedzona przez na w możliwej formie i dostępności na dany dzień.

Jest to jeden z najsłynniejszych punktów widokowych nad jeziorem Garda, struktura architektoniczna „przepaści” pod tarasem. Betonowa platforma zawieszona na wysokości ponad 350 metrów! Otoczona żelazną balustradą platforma wznosi się nad cypel, na którym została zbudowana i pozwala podziwiać niemal zawieszoną w powietrzu Gardę.

jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych miejsc sakralnych nad Jeziorem Garda. Ze względu na swoje piękno architektoniczne, artystyczne i krajobrazowe. Przy okazji pobytu w gminie Tignale wstąpimy do najbardziej widokowego baru w regionie. Musisz to zobaczyć!

Zakończenie dnia w 600 letniej winnicy w Raffa. Antonio z pewnością zabierze Was w świat wina i regionu południowo zachodniej Gardy. Wino Chiaretto i szczepy Gropello utrwalą Wam emocje i widoki całego dnia. Degustacja zakończona niespodzianką. A co najważniejsze najlepszą atmosferą.

Czas trwania

Cały dzień (+7hours)

Język

Angielski
Polski

Często zadawane pytania

W kalendarzu na stronie wybierz odpowiedni termin, zaznacz ilość osób (dorośli, dzieci) kliknij zarezerwuj. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. 

Tak, bezpłatna rezygnacja jest do 7 dni przed datą wycieczki. W tym przypadku otrzymasz od nas 100% wpłaconej kwoty.  Jeśli zrezygnujesz bliżej terminu, pobierzemy w całości Twoją zaliczkę. Zasady anulowania zawarte są na stronie: Opcje anulowania

Tak, to doskonały rodzinny wybór. Organizator posiada wszystkie wymagane licencje i pozwolenia. Podczas wycieczki dowiecie się wielu ciekawostek dotyczących regionu. 

Skorzystaj z opcji rezerwacji na stronie. Rezerwacja to wpłata online (dowolna forma płatności przez internet) symbolicznej zaliczki, pozostała kwota płatna na miejscu u organizatora. 

Lokalizacja wycieczki

Lago di Garda, Italy

Recenzje

0/5
Bez oceny
(0 Reviews)
Doskonały
0
Bardzo dobry
0
Średnia
0
Słaby
0
Okropny
0
0 reviews on this Tour - Wyświetlanie 1 do 0

Napisz recenzję

Od: €70.00
0 (0 Reviews)

Dlaczego warto rezerwować?

 • Wygodna forma rozliczeń

  Wygodna forma rozliczeń

  Rezerwacja to zapłata symbolicznej zaliczki online (dowolne formy płatności online). Pozostała część płatna na miejscu.

 • Najczęściej wybierana wycieczka w 2023

  Najczęściej wybierana wycieczka w 2023

 • Dobra opcja dla rodzin

  Dobra opcja dla rodzin

 • Widoki i zwiedzanie miast

  Widoki i zwiedzanie miast

Właściciel

Wojtek

Członek od 2023

Poznaj inne opcje